Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Publikace Analógová fotografia - příležitost i pro Vás

4.8.2010 14:44 | Rubrika: Blog

Aktualizace: info od autora připravované publikace - vzhledem k malému zájmu, především z řad distributorů nebo projekt realizován!

 

Pokud i v dnešní době fotíte na klasické filmové materiály a zpracováváte fotografie ručně v temné komoře, máte možnost publikovat svoje nejvydařenější snímky v zajímavém projektu Martina Ježíka ze Slovenska.

Jeho cílem je v pravidelných 3-měsíčnách cyklech vydávat knižní publikaci v rozsahu 48 - 60 stran, velikosti A4 obsahující tvorbu českých a slovenských fotoamatérů. Hlavním požadavkem je analogový původ fotografie, přičemž jeden fotograf může poslat max. 10 snímků.....samozřejmě v papírové formě (snímky si samozřejmě můžete nechat zaslat zpět). Své snímky do prvního čísla můžete posílat do 31.10.2010.

Každá publikace bude vždy nějak tématicky zaměřená. První číslo bude na téma: KRAJINA, PRÍRODA A JEJ KRÁSY (podrobnosti na adrese: http://www.analogovafotografia.sk/fototemy.html)

Pokud se nechcete aktivně zúčastnit, ale rádi byste si tuto ojedinělou fotografickou publikaci pořídili, objednávat můžete zde. Cena je stanovena na 11,90 EUR / 300 Kč a první číslo by mělo vyjít letos v listopadu nebo prosinci.

Další podrobnosti najdete na stránkách: www.analogovafotografia.sk diskusi k tomuto projektu pak na Temné komoře.

Přečteno: 6606x


Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.