Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Účastníci zájezdu

5.5.2006 00:49 | Rubrika: Blog

Tentokrát to nebude pro změnu nic o fotografování, ale spíš bych Vám chtěl doporučit nový český film ?Účastníci zájezdu?. Zhruba asi po 1,5 roce jsme opět vyrazili do kina a protože jsme ještě nebyli v novém multikině Cinestar v Plzni, šli jsme na čumendu :o)

účastníci zájezdu

Prozíravě jsem využil možnosti rezervace přes Internet na adrese: http://plzen.cinestar.cz/ Bylo to spíš ze zvědavosti, ale ještě že tak. Den před premiérou bylo on-line rezervováno zhruba 15-20 míst, takže to nevypadalo na žádný velký nával, ale když jsme přišli 30 min před promítáním vyzvednout vstupenky už tam bylo celkem rušno a nakonec byl sál našlapaný až pod střechu. Resume ? online retervaci rozhodně doporučuji.

Samotný film je natočen podle románu Michala Viewegha a je to příjemná letní komedie o jednom zájezdu na Jadran. Pokud jste někdy byli autokarem na pobytovém zájezdu u moře, určitě se v několika momentech poznáte :o ) Kromě humorných situací a hlášek si i mužské oko přijde na své ? delegátku zájezdu hraje Jitka Kocurová ;o)

Suveréně nejlepší jsou ovšem řidiči autobusu Karel a Karel v podání Pavla Lišky a Miroslava Krobota, kteří jsou autory nejlepších hlášek filmu?..škoda, že nedostali trochu víc prostoru. Jedna hláška za všechny:

Vy si z toho děláte srandu, ale jestli se ty hnědý podšálky ztratí, budete muset pít z těch rozpálenejch bílejch. A to se fakt nedá.

Musím říct, že film se mi moc líbil, rozhodně víc než Román pro ženy a v letošním roce je to zatím asi to nejlepší, co jsem viděl :-)

Přečteno: 4963x


Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.