Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Analog mag - nástupce Temnokomorníka

28. listopadu 2012 09:15 | Rubrika: Blog
Kategorie: ,

Před nedávnem bohužel skončil jediný fotografický časopis věnovaný klasické fotografii: Temnokomorník. Naštěstí místo po něm se snaží zacelit Analog mag.

Po zániku časopisu Temnokomorník se část redakce rozhodla pokračovat ve vydávání časopisu podobného ražení. Časopis Analog je neziskový fotografický časopis a jeho hlavním tématem je klasická fotografie. Budeme uveřejňovat zajímavé články, rozhovory, portfolia a inspirativní fotografie. Analog je sice především pro ty z nás, kteří se zajímáme o analogovou fotografii, ale chtěli bychom zdůraznit, že časopis nebude fundamentální. Chceme být klidnou oázou čtení a rozjímání nad fotografiemi.

Zdroj: http://analog-mag.cz/projekt

Časopis je k dostání na ve vybraných distribučních místech, nebo jej lze zakopit přes internet ze stránek www.temnakomora.cz nebo přímo z e-shopu ze stránek časopisu: http://analog-mag.cz/eshop/

Časopis jsme osobně ještě neviděl, ale podle referencí od kamarádů a známých se první číslo povedlo a kvalita tisku odpovídá nárokům na kvalitní prezentaci fotografie. Budu držet palce, aby se podařilo udržet obsahovou i technickou kvalitu a hlavně redakce měla dost prostředků a elánu do další práce!

Přečteno: 11345x

Komentář

 
Nejdříve zvolte "Náhled" a až ve druhém kroku odešlete Váš komentář!

Formátování příspěvku pomocí Textile:

_kurzíva_
*tučné*

Odkaz:
"link text":http://link.com/

Obrázek:
!http://image.url!

Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení v Plzni (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.