Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Passo Tonale Val di Sole 1884 mnm

21. března 2006 22:50 | Rubrika: Blog
Kategorie: ,

Na několik dní jsem se domlčel a byl jsem nabírat síly na lyžovačce v italském středisku Passo TonalePasso Tonale. No a jako pravověrný cvakálista jsem s sebou měl i nějaké to fotovybavení, i když ho bylo poskrovnu - manuální zrcadlovka Pentax ME Super + pevná padesátka a osmadvacítka a k tomu digitální kompakt.

Většinu fotek mám na diacích.....teda budu mít, doufám. Ale pár snímků jsem udělal i digitálním kompaktem. Ostatně, ten na svazích i pod nimi drtivě převažoval....co chvíli někdo s napřaženýma rukama komponoval a uznale pokyvoval nad vypálenýma plochama bílé.

Středisko je to moc pěkné a hlavně lyžování na ledovci ve výšce nad 3000 mnm stojí fakt za to. Mohu vřele doporučit a až budu mít všechny fotky pohromadě, tak se snad dostanu k tomu, abych z nich udělal nějaký cestopis nebo je alespoň vystavil někam na stránky. Jedinou kaňkou na celém véletě byla drobná střevní příhoda, která nás v závěru pobytu téměř všechny potkala, takže odjezd a zpáteční cesta autem nakonec byly akčnější o trochu víc, než jsem všichni doufali ;o)

Přečteno: 5677x

Komentář

 
Nejdříve zvolte "Náhled" a až ve druhém kroku odešlete Váš komentář!

Formátování příspěvku pomocí Textile:

_kurzíva_
*tučné*

Odkaz:
"link text":http://link.com/

Obrázek:
!http://image.url!

Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení v Plzni (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.