Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Plzeň – město, kde stojí za to žít

12. března 2009 11:29 | Rubrika: Blog
Kategorie: ,

To se nám s fotosoutěžemi v Plzni rotztrhl pytel. Odbor životního prostředí po fotosoutěži "Stromy kolem nás" viz. v předchozím příspěvku vyhlašuje další fotosoutěž na téma: "Plzeň - město, kde stojí za to žít".

Výtvarná a fotografická soutěž s názvem Plzeň - město, kde stojí za to žít, je určena profesionálům i amatérům. Cílem soutěže je zapojit širokou veřejnost do místního dění, povzbudit ekologické aktivity veřejnosti, zdravý životní styl a získat nové pohledy na Plzeň především z pohledu životního prostředí a trvale udržitelného rozvoje. Vybrané práce budou poprvé vystaveny v sadovém okruhu historické části města v srpnu 2009 u příležitosti finále mezinárodní soutěže The LivCom Awards 2009 (www.livcom2009.cz), jejímž mottem je „vytvářet města, kde stojí za to žít". Výtvarné a fotografické práce by měly vyjadřovat zejména odpovědi na otázku „Proč se mi dobře žije v Plzni?"
(http://www.livcom2009.cz/soutez/)

Soutěžící může přihlásit nejvýše 4 barevné či černobílé fotografie, Fotografie je třeba dodat pořadateli zhotovené ve formátu 10 x 15 cm, neadjustované a nepaspartované. Fotografie budou ze zadní strany označeny identifikačním štítkem v tomto tvaru: název fotografie, datum pořízení fotografie, jméno autora, kontaktní adresa a telefon. Soutěžící dodá též fotografie na CD ve formátu TIFF, jpg či jiném bezeztrátovém souboru, s minimální velikostí 2 000 pixelů v delším rozměru, nejlépe s vloženým barevným profilem. CD bude označeno jménem autora, kontaktní adresou a telefonem.

Uzávěrka podávání přihlášek do soutěže je 20. 5. 2009 v 15.00 hod.

Sponzor soutěže K + B Elektro - Technik spol. s r.o. poskytl do soutěže digitální fotoaparáty, digitální fotorámečky, přehrávače MP4 a další zajímavé ceny.

-> Přihláška do soutěže

Podrobnosti na stránkách: http://www.livcom2009.cz/soutez

Přečteno: 6494x

Komentář

 
Nejdříve zvolte "Náhled" a až ve druhém kroku odešlete Váš komentář!

Formátování příspěvku pomocí Textile:

_kurzíva_
*tučné*

Odkaz:
"link text":http://link.com/

Obrázek:
!http://image.url!

Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení v Plzni (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.