Rubriky: Blog | Klasická fotografie | Cestopisy | Gimp | Modeling


Umí tohle Vaše zrcadlovka?

13. dubna 2006 00:32 | Rubrika: Blog
Kategorie: ,

Pentax se zřejmě rozhodl dohnat náskok Canonu a Nikonu v oblasti digitálních fotoaparátů, a tak nabízí uživatelům některých digikompaktů možnost doplnit si své fotografie přímo v přístroji o rámeček, který pak může být přímo vytištěný s fotografií.Zabrousil jsem na stránkách Pentaxu, abych ty zázračné rámečky, rámečky kolem fotografiíkteré jdou stáhnout přímo ze stránek uviděl na vlastní oči a věděl o co přicházím. Moje digitální zrcadlovka bohužel kromě jiných neobsahuje ani tuto funkci.

Musím říct, že jsem nejdřív myslel, že je to nějaký žert, protože tolik kýče pohromadě jsem už dlouho neviděl :-) Dost dobře si nedovedu představit, kdo by si fotku s podobným rámečkem nechal udělat. I když nějaká babička nad vnoučkem v pusince zajíčka by asi i slzu dojetí uronila. Takže vlastně si i dovedu představit pro jakou cílovou skupinu jsou asi tyhle ?vymoženosti? určeny.

Rámečky ke stažení pro přístroje Pentax Optio WP, WPi, M10 a W10 si můžete prohlédnout a stáhnou z adresy: http://www.pentax.co.jp/english/support/digital/optio_frame.html

Přečteno: 6858x

Komentář

 
Nejdříve zvolte "Náhled" a až ve druhém kroku odešlete Váš komentář!

Formátování příspěvku pomocí Textile:

_kurzíva_
*tučné*

Odkaz:
"link text":http://link.com/

Obrázek:
!http://image.url!

Gimp - tutoriály

Praktické tutoriály a návody pro open source bitmapový editor Gimp (alternativa ke komerčnímu Adobe Photoshop).

Modeling

Nabídka modelingového focení v Plzni (portrét, glamour, akt - výhradně černobílá fotografie).
Spolupráce formou TFP.